DESIGNOVÝ SVĚT

To, co je pro ženu krásný malý šperk nebo pro muže správný kapesníček v saku, může být pro váš designový byt nebo dům správně zvolená klika.

Můžete investovat mnoho času i peněz do volby podlah, oken nebo třeba kuchyňské linky a bude to úplně v pořádku. Šperkem, který zvýrazní styl vaší designové domácnosti, se ale mohou stát právě kliky a kování na vašich dveřích. Nejde totiž jen o funkční prostředek k otevírání dveří - při správné volbě skutečně plní funkci estetického doplňku, kterého se každodenně dotýkáme, vnímáme ho, a který by měl respektovat osobitost a design našeho bytu či domu.

Funkčnost a kvalita je u Cobry samozřejmostí. To, co oceňujeme a co nás u designových klik těší, je styl a estetika. Máme jedinečnou možnost nabízet zákazníkům kliky jako malý šperk, kterého se mohou dotknout každý den a kterým podtrhnou charakter jejich bydlení.

KOMBINOVANÉ KLIKY - INSPIRATIVNÍ DESIGNOVÝ TREND

Kritéria moderního a designového bydlení vyžadují, aby vybrané kování, ať z jakéhokoliv materiálu, korespondovalo s celkovým stylem nejen dveří, ale celého interiéru či exteriéru. Co když je pro váš byt charakteristická kombinace dvou základních prvků materiálů nebo barev?

Cobra nabízí řadu designových řešení jak umocnit barvy nebo materiály dominující ve vašem interiéru. Nenápadná kombinace lesklého chromu s matným niklem (například kování Agatha, Giussy nebo Nicol) představují jistotu „nenápadné elegance“, která vynikne hlavně v moderních interiérech.

COBRA Agatha
COBRA Agatha
COBRA Vanda
COBRA Vanda
COBRA Nicol
COBRA Nicol

 

Stylově výraznější a velice působivá jsou například luxusní kování Convex 2195 a 2015, které kombinují výraznější materiály s barvou - například chrom s bílou, černou nebo vínovou. Půvab takových kombinací vynikne v designově výrazných interiérech nebo výjimečných kancelářských prostorách.

Posláním modelů 2195 a 2015 není „hrát druhé housle“, chtějí být vidět a žádají o pozornost.

 

Ať již si vyberete kliku takovou nebo jinou, myslete na to, že se nejedná o podceňovanou vašeho bytu, protože bez klik se to prostě neobejde.

Pokud budete i vy myslet na to, že klika může být pomyslnou třešničkou na dortu nastoleného vzhledu interiéru nebo exteriéru, stane se prvkem, který bude patřit k nápaditým dominantám prostoru.