DESIGNOVÝ SVĚT

To, co je pro ženu krásný malý šperk nebo pro muže správný kapesníček v saku, může být pro váš designový byt nebo dům správně zvolená klika.

Můžete investovat mnoho času i peněz do volby podlah, oken nebo třeba kuchyňské linky a bude to úplně v pořádku. Šperkem, který zvýrazní styl vaší designové domácnosti, se ale mohou stát právě kliky a kování na vašich dveřích. Nejde totiž jen o funkční prostředek k otevírání dveří - při správné volbě skutečně plní funkci estetického doplňku, kterého se každodenně dotýkáme, vnímáme ho, a který by měl respektovat osobitost a design našeho bytu či domu.

Funkčnost a kvalita je u Cobry samozřejmostí. To, co oceňujeme a co nás u designových klik těší, je styl a estetika. Máme jedinečnou možnost nabízet zákazníkům kliky jako malý šperk, kterého se mohou dotknout každý den a kterým podtrhnou charakter jejich bydlení.

BLACK LINE - naše černé hvězdy

BLACK LINE - naše černé hvězdy

Jednou z možností, jak přinést do interiéru jedinečnost a podtrhnout styl, mohou být černá dveřní kování. Jsou v kurzu už několik let a jejich obliba stále stoupá hlavně díky rostoucí kvalitě i stále širší nabídce designů. další informace
Kanelaz 1745 - unikátní na pohled i dotek

Kanelaz 1745 - unikátní na pohled i dotek

Představte si dveřní kování vyrobené za použití starobylé technologie rytí používané v klenotnictví. Představte si i dveřní koule nebo madla vyrobené ve stejném stylu a máte před sebou naši novinku - kolekci Kanelaz 1745. další informace
Kování s ložiskem SCOOP vyřeší otevírání dveří ve veřejných prostorách

Kování s ložiskem SCOOP vyřeší otevírání dveří ve veřejných prostorách

U finalizace veřejných staveb je třeba věnovat pozornost i detailům, u kterých se domníváme, že na nich můžeme něco ušetřit. Jedním z příkladů je nevhodně zvolené objektové kování.

Jestliže nezvolíme řešení, které je určeno pro nadměrné zatížení (vysoká frekvence návštěvníků i možné hrubé zacházení), můžeme v budoucnosti očekávat problémy. Těm se můžeme bezpečně vyhnout..

další informace
RedDot Award 2019 - Cobra Q je nejkrásnější dveřní kování, máme to potvrzené písemně!

RedDot Award 2019 - Cobra Q je nejkrásnější dveřní kování, máme to potvrzené písemně!

8.7.2019 - to je důležitý den pro kolekci dveřního kování Cobra Q i pro celou naši firmu. Na slavnostním ceremoniálu Red Dot Award: Product Design 2019 v německém Essenu jsme totiž získali oficiální certifikáty pro naše kliky Cobra. další informace
ZÍSKALI JSME RED DOT AWARD 2019. A HNED TŘIKRÁT!

ZÍSKALI JSME RED DOT AWARD 2019. A HNED TŘIKRÁT!

Když jsme v roce 2017 vsadili při vývoji novinek na spolupráci s designérem Petrem Novaguem, měli jsme opravdu šťastnou ruku. Během dvou let se podařilo vyvinout trojici designových klik, které významně překonávají standardy obvyklé i na náročném trhu prémiového dveřního kování.

Prestižní ocenění Red Dot design award 2019 získala hned trojice našich modelů Cobra Q - Ultima, Spectra a Infinity. Naše dvouletá spolupráce  se tak završila neuvěřitelným úspěchem.

další informace
JAK VYBRAT DVEŘNÍ KOVÁNÍ?

JAK VYBRAT DVEŘNÍ KOVÁNÍ?

Možná se to nezdá, ale správný výběr dveřního kování může zcela zásadně ovlivnit váš pocit z domova. Drobnosti a detaily určují výsledný dojem a v případě dveřních klik to platí dvojnásob - pokud budeme dodržovat styl a linie, které v interiéru převládají, můžeme docílit skvělého dojmu!

ALE: zapomeňme na chvíli na design a soustřeďme se na praktickou stránku věci :-)

další informace