NEJNOVĚJŠÍ TREND DVEŘNÍHO KOVÁNÍ? TMAVÉ BARVY A OBLÉ MINIMALISTICKÉ TVARY

Ať už stavíme moderní komerční projekty, veřejné budovy nebo tradiční rodinné domy, nepochybně chceme, aby všechny prvky - stavební, technické i vizuální - byly v souladu s celkovým vyzněním stavby z pohledu funkce i designu. Jaké dveřní kování vybrat, pokud chceme využít aktuální trendy?

trend-1.jpg

Minimalismus - styl, který se neokouká


Nejvýraznějším designovým trendem dneška je minimalismus. Čisté linie, minimum zdobných prvků se pak odrážejí v nových designech dveřních kování. „Elegance bez zdobných prvků, jednoduché přímé linie, zkrátka minimalismus - to je trend, který se dnes uplatňuje v moderních interiérech,“ říká Kristina Boda, ředitelka firmy Cobra. Důraz na eleganci se projevuje také v rostoucí oblibě rozetových kování místo štítových variant, často se dokonce montují pouze kliky bez spodní rozety.


Cobra exceluje s naší vlajkovou lodí - kolekcí COBRA Q oceněnou nejprestižnějšími světovými designovými cenami včetně Red Dot Design Award (více ZDE). Estetika střídmosti a jednoduchosti se odráží i v řadě dalších kování z velké kolekce COBRA DESIGN LINE - pozornost si zaslouží i cenově atraktivní modely Vera, Zoe či Esme.

 

trend-2a.jpg
Q Infinity
trend-2b.jpg
Q Spectra
trend-2c.jpg
Q Ultima

Tmavá a černá kování dodají eleganci


Skutečnou módou posledních let je rostoucí obliba tmavých a černých dveřních kování. „Zapomeňte na hnědé plastové kliky v panelácích, mluvíme o moderních klikách z matného titanu nebo exkluzívní slitiny Zamac,“ zdůrazňuje Kristina Boda z firmy Cobra. „Tmavé barvy vnesou do interiéru zcela nový charakter. Matný povrch titanových klik působí nesmírně elegantně, černé minimalistické kliky jsou pak vyloženě luxusní a nadčasové.“ 

 

 

Ať je interiér moderní nebo tradiční, šíře nabídky kolekce BLACK LINE umožní zvolit optimální tvar v módní tmavé barvě. Mezi titanovými klikami zaujmou novinky Athena a Aphrodité, matným černým povrchem okouzlí třeba také modely Vera, Cobra 1535 a 2165.

 

trend-4c.jpg
Aphrodite
trend-4b.jpg
Vega
trend-4a.jpg
Athena

 

Maximálního souladu je možné dosáhnout i díky tomu, že v nabídce jsou i černá vstupní ochranná kování Apollo, Mars a Tower, dveřní madla a dokonce i okenní kování.
Každý projekt si zaslouží své vlastní ideální řešení - správný výběr kliky ocení uživatelé po dlouhá léta. Šíře sortimentu COBRA z pohledu designů, materiálů i cenových úrovní poskytuje jistotu, že není nutné dělat kompromisy a můžeme volit správně.

 

trend-3c.jpg
Vera
trend-5d.png
Apollo
trend-5e.png
Linda

Nejste si jistí, který materiál, design či povrch je pro vás ten pravý? Rádi vám pomůžeme s výběrem z naší nabídky 3.778 dveřních kování.

ASISTENT VÝBĚRU VÁM POMŮŽE VYBRAT IDEÁLNÍ KOVÁNÍ PRO VÁS

Napište nám

Položky označené * jsou povinné.
Napište nám Zavřít