Designový svět

To, co je pro ženu krásný malý šperk nebo pro muže správný kapesníček v saku, může být pro váš designový byt nebo dům správně zvolená klika.

Můžete investovat mnoho času i peněz do volby podlah, oken nebo třeba kuchyňské linky a bude to úplně v pořádku. Šperkem, který zvýrazní styl vaší designové domácnosti, se ale mohou stát právě kliky a kování na vašich dveřích. Nejde totiž jen o funkční prostředek k otevírání dveří - při správné volbě skutečně plní funkci estetického doplňku, kterého se každodenně dotýkáme, vnímáme ho, a který by měl respektovat osobitost a design našeho bytu či domu.

Funkčnost a kvalita je u Cobry samozřejmostí. To, co oceňujeme a co nás u designových klik těší, je styl a estetika. Máme jedinečnou možnost nabízet zákazníkům kliky jako malý šperk, kterého se mohou dotknout každý den a kterým podtrhnou charakter jejich bydlení.

Antibakteriální kliky CONVEX - nezanedbatelný prvek zlepšení hygieny veřejných prostor

Antibakteriální kliky CONVEX - nezanedbatelný prvek zlepšení hygieny veřejných prostor

Nemocnice a školy, ale i kanceláře, bytové domy, hotely či třeba restaurace představují rizikový prostor z pohledu přenosu virových a bakteriálních infekcí.

Ambicí architekta i stavitele tak musí být hledání řešení, která pomohou snížit riziko přenosu virů a bakterií a zlepší tak mikrobiální klima veřejných prostor.

další informace
NEJNOVĚJŠÍ TREND DVEŘNÍHO KOVÁNÍ? TMAVÉ BARVY A OBLÉ MINIMALISTICKÉ TVARY

NEJNOVĚJŠÍ TREND DVEŘNÍHO KOVÁNÍ? TMAVÉ BARVY A OBLÉ MINIMALISTICKÉ TVARY

Každý interiér vyžaduje své. Do velkého a prostorného bytu s vysokými stropy se hodí jiný styl, než do malé garsoniéry nebo třeba do prostor, které jsou svým charakterem industriální.  V mnoha ohledech je však v současnosti možné styly vhodně kombinovat nejen s cílem dosažení originality.

Jedním z méně nápadných, ale velice důležitých rozhodnutí při návrhu interiérového designu je volba dveřního a okenního kování. Určitě platí, že nemusíme vybírat kliky pouze jako levné a nenápadné řešení - správnou volbou dveřního kování můžeme domů přinést trvalý designový prvek podtrhující celkový charakter domácnosti.

další informace
"KRÁSA JE V DETAILU", říká designér Petr Novague

"KRÁSA JE V DETAILU", říká designér Petr Novague

„Kdysi někdo slavný a chytrý řekl, že existují tři zásadní produkty, které musí každý velký designér navrhnout: jízdní kolo, židle a vývrtka. Já osobně bych tam klidně doplnil i kliku,“ říká renomovaný designér Petr Novague.

další informace
GERMAN DESIGN AWARD 2018 - ocenění naší kvality

GERMAN DESIGN AWARD 2018 - ocenění naší kvality

Každý rok se snažíme přinést novinky, které obohatí českou nabídku dveřního kování.

Před dvěma lety jsme si ale dali skutečně ambiciózní cíl - vytvořit kolekci prémiových klik, které budou výjimečné svou kvalitou i designem, s nekompromisním důrazem na eleganci a solidnost.

další informace
CONVEX

CONVEX

Pro milovníky designu nabízíme skvělé kliky pod značkou CONVEX.

Svými tvary odpovídají kliky z kolekce CONVEX Design line minimalistickému řešení současných architektonických návrhů a dokazují, že skutečná dokonalost je v detailech.   

Poznávacím znamením dveřních kování Convex je nadčasovost, rafinovaná elegance a bezchybná povrchová úprava. Na tvorbě jednotlivých modelů se podílela řada světových architektů a designérů - svůj rukopis našim kováním vtiskli například Yannis Ghikas, Sotiris Lazou nebo Christina Perdikaki.

další informace
COBRA Q - příběh našich tří hvězd

COBRA Q - příběh našich tří hvězd

Neusilovali jsme o rozšíření stávající nabídky dveřního kování, byli jsme mnohem ambicióznější - naším cílem bylo vytvořit novou kategorii prémiových klik s výjimečným designem a kvalitou.

 

Minimalismus a nadčasová elegance, prvotřídní ergonomie a nezpochybnitelná kvalita - tak znělo základní zadání pro tvorbu naší nové řady prémiových klik COBRA Q. Jaký je výsledek? Podívejte se sami..

další informace