DESIGNOVÝ SVĚT

To, co je pro ženu krásný malý šperk nebo pro muže správný kapesníček v saku, může být pro váš designový byt nebo dům správně zvolená klika.

Můžete investovat mnoho času i peněz do volby podlah, oken nebo třeba kuchyňské linky a bude to úplně v pořádku. Šperkem, který zvýrazní styl vaší designové domácnosti, se ale mohou stát právě kliky a kování na vašich dveřích. Nejde totiž jen o funkční prostředek k otevírání dveří - při správné volbě skutečně plní funkci estetického doplňku, kterého se každodenně dotýkáme, vnímáme ho, a který by měl respektovat osobitost a design našeho bytu či domu.

Funkčnost a kvalita je u Cobry samozřejmostí. To, co oceňujeme a co nás u designových klik těší, je styl a estetika. Máme jedinečnou možnost nabízet zákazníkům kliky jako malý šperk, kterého se mohou dotknout každý den a kterým podtrhnou charakter jejich bydlení.

BLACK LINE - naše černé hvězdy

Trendem posledních let v interiérovém designu je postupný příklon k přímočarosti a designové čistotě. To se často dostává do rozporu s potřebou mít interiér méně uniformní, zkrátka „svůj“.

Černá dveřní kování jsou jednou z možností, jak přinést do interiéru jedinečnost a podtrhnout styl. Dominují trendům už několik let a jejich obliba stoupá hlavně díky rostoucí kvalitě i stále širší nabídce designů.

blackline-3.jpg

Černé kliky jsou elegantní a hodí se do všech typů interiérů - tvoří skvělý kontrapunkt v bílém nebo jednobarevném interiéru, jsou elegantní v bytech s výrazně dřevěným interiérem a „přiznaných“ dřevodomech nebo třeba podtrhují nejnovější bytový trend - pastelové barvy na nábytku nebo dveřích.

blackline-2.jpg

Povrch matné černé kliky je velice příjemný na dotek, ve spojení s oblými tvary je moderní a hlavně neuvěřitelně ergonomický.

Černá barva na klikách vyniká zejména ve spojení s moderními tvary a přímými liniemi. Minimum zdobných prvků, spíše elegance a jednoduchost - to jsou poznávací znamení našich černých klik.

blackline-1.jpg

Více o dveřních kováních s černým povrchem najdete přímo v našem eshopu:


blackline-linda.jpg
LINDA
blackline-vera.jpg
VERA
blackline-zoe.jpg
ZOE
blackline-vision.jpg
VISION
blackline-1535.jpg
1535
blackline-infinity.jpg
Q INFINITY
blackline-spectra.jpg
SPECTRA
blackline-ultima.jpg
ULTIMA