DESIGNOVÝ SVĚT

To, co je pro ženu krásný malý šperk nebo pro muže správný kapesníček v saku, může být pro váš designový byt nebo dům správně zvolená klika.

Můžete investovat mnoho času i peněz do volby podlah, oken nebo třeba kuchyňské linky a bude to úplně v pořádku. Šperkem, který zvýrazní styl vaší designové domácnosti, se ale mohou stát právě kliky a kování na vašich dveřích. Nejde totiž jen o funkční prostředek k otevírání dveří - při správné volbě skutečně plní funkci estetického doplňku, kterého se každodenně dotýkáme, vnímáme ho, a který by měl respektovat osobitost a design našeho bytu či domu.

Funkčnost a kvalita je u Cobry samozřejmostí. To, co oceňujeme a co nás u designových klik těší, je styl a estetika. Máme jedinečnou možnost nabízet zákazníkům kliky jako malý šperk, kterého se mohou dotknout každý den a kterým podtrhnou charakter jejich bydlení.

Kanelaz 1745 - unikátní na pohled i dotek

Nic není stejné jako řada Kanelaz 1745. Díky kontrastu moderní linií a historizujících rytin jsou kliky i madla Kanelaz zcela unikátní na pohled i dotek.

.

kanelaz-1.jpg

Věnujte klikám Kanelaz 1745 víc, než jen letmý pohled.

Zdálky jsou moderní až strohé, zblízka sofistikovaně komplikované, tvary i strukturou rytí připomínající korintské sloupy.

Spojení jednoduchých tvarů a komplikovaných „starobylých“ detailů transformuje každou kliku i madlo do uměleckého předmětu, který nenápadně, ale nezapomenutelně zkrášlí váš domov na dlouhá léta.

 .

kanelaz-2.jpg

Barevná provedení matný nikl, mosaz a matný bronz umožňují nalézt ideální variantu odpovídající barevnosti vašich interiérů.

  • Jemně probroušené hrany matně bronzového povrchu dávají klice charakter a patinu dlouholetého užívání a vnesou i do moderního interiéru dotek zabydlenosti a vlídnosti.
  • Prémiové mosazné varianty umocní dojem luxusu v bytech či kancelářích pracujících se zlatými barvami a luxusními prvky.
  • Matný niklový povrch je nepochybně nejuniverzálnější řešení pro vaše interiéry - zcela unikátní design v barvě, která nežádá o dominanci v prostoru, pouze zdůrazňuje jedinečnost výrobku.

.

kanelaz-4.jpg

Při každém doteku ucítíte drobné rytiny na povrchu úchopové části - neškrábou, nedrhnou, jen pohladí jemnou pravidelnou strukturou.

A navíc - zajistí, že vaše ruce po povrchu kliky nikdy nesklouznou..

.

kanelaz-produkt-klika-bronz.jpg
klika - bronz
kanelaz-produkt-klika-silve.jpg
klika - nikl
kanelaz-produkt-klika-mosaz.jpg
klika - mosaz
kanelaz-produkt-koule-bronz.jpg
koule - bronz
kanelaz-produkt-koule-silve.jpg
koule - nikl
kanelaz-produkt-koule-mosaz.jpg
koule - mosaz
kanelaz-produkt-madlo-bronz.jpg
madlo - bronz
kanelaz-produkt-madlo-nikl.jpg
madlo - nikl
kanelaz-produkt-madlo-mosaz.jpg
madlo - mosaz