DESIGNOVÝ SVĚT

To, co je pro ženu krásný malý šperk nebo pro muže správný kapesníček v saku, může být pro váš designový byt nebo dům správně zvolená klika.

Můžete investovat mnoho času i peněz do volby podlah, oken nebo třeba kuchyňské linky a bude to úplně v pořádku. Šperkem, který zvýrazní styl vaší designové domácnosti, se ale mohou stát právě kliky a kování na vašich dveřích. Nejde totiž jen o funkční prostředek k otevírání dveří - při správné volbě skutečně plní funkci estetického doplňku, kterého se každodenně dotýkáme, vnímáme ho, a který by měl respektovat osobitost a design našeho bytu či domu.

Funkčnost a kvalita je u Cobry samozřejmostí. To, co oceňujeme a co nás u designových klik těší, je styl a estetika. Máme jedinečnou možnost nabízet zákazníkům kliky jako malý šperk, kterého se mohou dotknout každý den a kterým podtrhnou charakter jejich bydlení.

RedDot Award 2019 - Cobra Q je nejkrásnější dveřní kování, máme to potvrzené písemně!

Na začátku bylo odhodlání ukázat vtělit naši dlouholetou kvalitu i nejnovější ambice do kolekce dveřního kování, které překoná dosavadní designové standardy. Investovali jsme hodně času a peněz, ale dnes víme - stálo to za to!   

 

red-dot-award-2019-cobra5.jpg

Red Dot Award Ceremony je prestižní akce pořádaná pouze pro čerstvé nositele tohoto nejprestižnějšího designového ocenění. Máme radost, že v letošním roce jsme se mezi pyšné nositele Red Dot zařadili i my se všemi přihlášenými klikami Q - Spetra, Infinity i Ultima.

 

red-dot-award-2019-cobra4.jpg

 

Náš úspěch potvrzují oficiální certifikáty, které jsme během ceremoniálu získali - slova o „výjimečném designu“ oceněných klik nás skutečně těší.

 

red-dot-award-2019-cobra2.jpg

 

V Muzeu designu Red Dot, kde jsme certifikáty převzali, zůstane celá kolekce Cobra Q vystavená pro veřejnost. Německá veřejnost uvidí kliky Q v muzeu, u nás můžete celou kolekci vidět v našich showroomech!

A co víc? Jsme rádi za každý další projekt nebo designový dům, ve kterém naše nejkrásnější české kliky najdou své místo. To je ten skutečný, reálný úspěch!

 

red-dot-award-2019-cobra3.jpg

 

Více o jednotlivých oceněných modelech kolekce COBRA Q najdete zde:

 

Q INFINITY
Q INFINITY
Q SPECTRA
Q SPECTRA
Q ULTIMA
Q ULTIMA