Pomůžeme Vám

Možná se to nezdá, ale správný výběr dveřního kování může zcela zásadně ovlivnit váš pocit z domova.
Drobnosti a detaily určují výsledný dojem a v případě dveřních klik to platí dvojnásob - pokud budeme dodržovat styl a linie, které v interiéru převládají, můžeme docílit skvělého dojmu!
ALE: zapomeňme na chvíli na krásu a design a soustřeďme se na praktickou stránku věci...

JAK VYBRAT DVEŘNÍ KOVÁNÍ?

JAK VYBRAT DVEŘNÍ KOVÁNÍ?

Možná se to nezdá, ale správný výběr dveřního kování může zcela zásadně ovlivnit váš pocit z domova. Drobnosti a detaily určují výsledný dojem a v případě dveřních klik to platí dvojnásob - pokud budeme dodržovat styl a linie, které v interiéru převládají, můžeme docílit skvělého dojmu!

ALE: zapomeňme na chvíli na design a soustřeďme se na praktickou stránku věci :-)

další informace
JAK SPOJIT SPOLEHLIVOST A STYL U DVEŘNÍHO KOVÁNÍ?

JAK SPOJIT SPOLEHLIVOST A STYL U DVEŘNÍHO KOVÁNÍ?

Cobra nabízí nejširší portfolio dveřního kování na českém a slovenském trhu. Na výběr jsou kování v různých standardech kvality, designu a pochopitelně ceny. A jaké je to skutečně ideální dveřní kování? No přeci to, které splní nároky svého uživatele...

další informace
NEJNOVĚJŠÍ TREND DVEŘNÍHO KOVÁNÍ? TMAVÉ BARVY A OBLÉ MINIMALISTICKÉ TVARY

NEJNOVĚJŠÍ TREND DVEŘNÍHO KOVÁNÍ? TMAVÉ BARVY A OBLÉ MINIMALISTICKÉ TVARY

Každý interiér vyžaduje své. Do velkého a prostorného bytu s vysokými stropy se hodí jiný styl, než do malé garsoniéry nebo třeba do prostor, které jsou svým charakterem industriální.  V mnoha ohledech je však v současnosti možné styly vhodně kombinovat nejen s cílem dosažení originality.

Jedním z méně nápadných, ale velice důležitých rozhodnutí při návrhu interiérového designu je volba dveřního a okenního kování. Určitě platí, že nemusíme vybírat kliky pouze jako levné a nenápadné řešení - správnou volbou dveřního kování můžeme domů přinést trvalý designový prvek podtrhující celkový charakter domácnosti.

další informace
MATERIÁL A POVRCH DVEŘNÍHO KOVÁNÍ

MATERIÁL A POVRCH DVEŘNÍHO KOVÁNÍ

Nabídka tvarů a designů dveřních kování je tak široká, že na první pohled může být složité se v ní zorientovat. Možná se vám zdá, že bude jednodušší rozhodnout se pouze podle vzhledu a ceny. My však rozhodně doporučujeme pečlivě zvážit, co od nového kování očekáváme, zaměřit se na kvalitu materiálu i odolnost povrchové úpravy.

další informace

Konec výpisu