Minimalismus a nadčasová elegance, prvotřídní ergonomie a nezpochybnitelná kvalita - tak znělo základní zadání pro tvorbu naší nové řady prémiových klik COBRA Q.
Cílem nebylo pouhé rozšíření běžné nabídky dveřního kování, naše ambice byly mnohem vyšší - chtěli jsme vytvořit dveřní kování, které zaujme svou jednoduchostí a elegancí, kování, které zůstane výjimečné a atraktivní i v našem rychle se měnícím světě.
Při vývoji samotného designu jsme se spojili s renomovaným designérem Petrem Novaguem a vsadili na jeho výjimečné výsledky v oblasti užitého designu. Naše společná práce a spojení našich technologií, zkušeností a designérského umu přinesly skvělý výsledek v podobě trojice skutečně prémiových klik COBRA Q - SPECTRA, INFINITY a ULTIMA.



CO JE PRO NAŠE HVĚZDY CHARAKTERISTICKÉ?
ZAUJMOU MODERNÍMI AŽ MINIMALISTICKÝMI TVARY
- mimořádně působivý design
- jednoduchost tvarů vtělená do jednolitého kusu prémiové slitiny Zamac
- Designová čistota podtržená luxusními povrchy v elegantní stříbrně kovové a matné černé barvě


NADCHNOU UŽITNOU HODNOTOU A PRVOTŘÍDNÍ KVALITOU
- dokonalá ergonomie bez ostrých hran
- optimální vnitřní mechanismus každé kliky
- bezpříkladný uživatelský komfort, příjemný úchop a dlouhodobá spolehlivost
- dostatečná tvrdost a odolnost vůči poškrábání



European Product Design Award 2017
Iconic Awards Interior Innovation 2017
German Design Award 2018


